Özel Zayıflama Yöntemi

Hits: 0

Pakistanlı ünlü yemek uzmanı ve ünlü şef Zubaida Aapa olarak bilinen Zubaida Tariq’den Zayıflama Yöntemleri. Zubaida Tariq, Sadece yemek uzmanı değil. Aynı zamanda sağlık ve Fitness uzmanıdır. Yurt dışında oldukça popüler olan Zubaida Tariq, kilo kaybı ve cilt bakımı için etkili formülleri herkes tarafından seviliyor.

Zubaida Aapa’dan Kilo verme için kolay ve çok etkili zayıflama yöntemleri, zayıflama yolları:

1. Limon suyu:

Kilo verme ve ince bir vücut için, limon suyu içmek.

Bir bardak suya 1 yemek kaşığı bal, ¼ çay kaşığı karabiber tozu ve limon suyu karıştırın. Günde üç kez en az bir ay boyunca içilir.

2. Domates:

Domates, sağlığınız için harika bir sebzedir. Eğer Kahvaltıdan önce her gün taze domates yemek, bir kaç hafta sonra gözle görülür sonuçlar göreceksiniz.

3. Yeşil çay:

Yeşil çay kilo kaybına yardımcı olur. Düzenli olarak günde iki kez yeşil çay içmek, tercihen öğle ve akşam yemeğinden sonra. Bunu alışkanlık haline getirin

4. Kırmızı mercimek:

1 yemek kaşığı kırmızı mercimeği 4 bardak suyun içinde kaynatın. Bir gece ağzı açık bekletin. Ertesi sabah mercimek suyu süzün. Süzdüğünüz suya bir tutam kara biber ve 3-5 damla limon suyu ekleyin. Her gün bu karışımı içiniz. Düzenli olarak 40 gün boyunca bunu yaparsanız farkı göreceksiniz.

5. Su tüketimi:

Gün boyunca bol su İçmek. Zubaida Aapa kilo verme için günde en az 8 bardak su içmeyi öneriyor. Sabah kalkınca en kısa sürede su içmek gün içinde fazla kalori yakmaya yardımcı olacaktır.

6. Küçük öğünler gün boyunca ağır yemeklerden uzak durun. Altı parça halinde yemek molası. Öğle yemeği tüm yemekler ağır olmalıdır. Yemek için zamanlar 17: 00, 10.00, 12.30, 16.00, 18.00 ve 21.00

7. Organik sebzeler:

Kahvaltı organik sebze ve meyve Ekleyin. Kahvaltı günün ilk öğünü olduğu için, sağlıklı olmak ve güne zinde başlamak için çok öenemlidir. Sağlıklı Kahvaltı menüde tercihen Elma, Domates, biber, havuç ve yağlı yoğurt olabilir.

8. Yavaş yiyin:

Yavaş yavaş yemek ve çiğnemek gıdalardan maksimun faydalanmaya ev kalorileri yakmaya yardımcı olur. Her lokma için 30 saniye çiğnemek gerekir. Duraksayarak yemek yemek oldukça önemlidir.

9. Yürüyüş:

fit olmak ve formda kalmak için için en iyi Egzersiz yürüyüştür. Haftada 5 gün en az bir saat yürüyüş, kilo vermek için çok önemlidir. Yürürken mümkünse, ağırlık taşımayı deneyin.

10. Düzenli Egzersiz ve dengeli beslenme:

Düzenli egzersiz ve dengeli beslenme Zubaida Tariq ve diğer başka önemli uzmanlar tarafından önerilen başarılı kilo verme için en iyi ipucu. Eğer kilo vermek ve formda kalmak istiyorsanız mutlaka düzenli egzersiz yapmalı ve uygun dengeli bir diyet gerekmektedir.Bu makaleyi nasıl değerlendirirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir